4 Μαρτίου 2024 21:00 Commercial League 2023-2024 5 90'

Gravias 6, Ag. Paraskevi 153 42, Greece

KO KO 4 9 20 21 50 55 60 65 80 FT

Τρείς ακόμα πολύτιμους βαθμούς , στη μάχη του τίτλου , έβαλε στη συγκομιδή του το DERRE , επικρατώντας της μαχητικής ACCENTURE
με το ευρύ 0-8. Οι νικητές είχαν την υπεροχή σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και δεν άφησαν περιθώρια αμφισβήτησης σε κανένα σημείο
του αγώνα . Το σκορ άνοιξε ο KARIYANNI στο 4ο κιόλας λεπτό και πέντε λεπτά αργότερα ο ίδιος παίκτης έκανε το 0-2 . Ο Τσιτσιριγκος
έδωσε αέρα τριών τερμάτων στην ομάδα του με τη συμπλήρωση είκοσι λεπτών και ο Παπαχρήστου , ένα λεπτό αργότερα πέτυχε το 0-4.Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 55ο , ο Κωνσταντινίδης ανέβασε τη διαφορά στα πέντε τέρματα και με τη συμπλήρωση μιας ώρας
αγώνα , ο KARIYANNI έκανε το 0-6. Στα υπόλοιπα λεπτά του αγώνα , Ζαχάκος και Κωνσταντινίδης έγραψαν το όνομά τους στη λίστα των
Σκόρερς για το τελικό 0-8. Στο 75ο ο συνήθης ύποπτος της ACCENTURE , Μάριος Ντίνος , έπιασε από καλή θέση του σουτ αλλά δε
κατάφερε να σκοράρει , ασυνήθιστο για την κλάση του .