12 Φεβρουαρίου 2024 21:30 Commercial League 2023-2024 10 90'

Δημοτικό Γήπεδο Άνοιξης
Λυκαβηττού 37, Άνοιξη, 145 69

KO KO FT

Στον 12/02/2024 μεταξύ της ομάδα της Kaizen Gaming και της ομάδας της Motor oil , η δευτερη κατάφερε να κερδίσει με το ευρύ σκορ 1-7. Η ομάδα της Motor oil μπήκε πιο δυναμικά στον αγώνα , έκανε πολλές προσπάθειες για γκολ από τα πρώτα κιόλας λεπτά και κατάφερε στο πρώτο ημίχρονο να κάνει το 3-0 υπερ της με σκόρερ τους Τσιρίκας Μαργαρίτης , Βλάχος Θεόδωρος και ο Ματσαδές Γεώργιος (12′ -13′-31′). Στο υπόλοιπο του αγώνα η Kaizen Gaming άλλαξε όλο το παιχνίδι , μάρκαραν περισσότερο τους παίκτες με αποτέλεσμα να κερδίσουν την μπάλα και να κερδίσουν πέναλτι στο 55′ με τον Δημακόπουλος Γιώργος ο οποίος ευστόχησε και κατάφερε να μειώσει σε (1-3). Όμως η ομάδα της Motor oil δεν πτοήθηκε και κατάφερε να βάλει άλλα τέσσερα γκολ με σκόρερ τους Ματσαδές Γεώργιος ο οποίος σημείωσε δύο γκολ και τα άλλα δύο ο Σόουζα Βινσιους (60′-63′-65′-80′).