Motor Oil

SUI GENERIS

9′ O Ζερβός έδωσε κοντινή πάσα στον Νεοφυτιάδη ο οποίος αστόχησε μπροστά από τον τερματοφύλακα.

29′ Η SUI GENERIS έκανε την πρώτη της αλλαγή με τον Μπλέτσα στην θέση του Μυστακόπουλου λόγω τραυματισμού.

33′ Με τον μπαρμπούδη η motor oil απείλησε με σουτ που έφυγε λίγο άουτ.

35′ Νέα ατομική προσπάθεια του Μπαρμπούδη και δυνατό σουτ που απέκρουσε σε κόρνερ δύσκολα ο τερματοφύλακας Ρούσος.

37′ (1-0). Από πάσα του Λεμονή Α. ο Μπαρμπούδης εξ επαφής έστειλε την μπάλα στα δίχτυα ανοίγοντας το σκορ.

44′ Ατομική προσπάθεια του Μούργου και δυνατό σουτ λίγο έξω από την μεγάλη περιοχή απέκρουσε ο τερματοφύλακας.

51′ Ο Μπαρμπούδης αυτή την φορά τροφοδότησε τον Λεμονή Α. ο οποίος με πλασέ έκανε το 2-0.

60′ έγιναν αλλαγή οι Καστανιώτης με Νικητάκη και Νεοφυτιάδης με Μαζιώτη και για την  SUI GENERIS μπήκαν οι Πασχάλης και Τσούκαλος και βγήκαν Οικονόμου και Λιακόπουλος

61′ (3-0) Με κεφαλιά ο Μπαρμπούδης μετά από σέντρα του Ζερβού έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

62′ (4-0) Ο Ζερβός τροφοδότησε τον Μπαρμπούδη που εύκολα ανέβασε το σκορ στο 4-0 με πλασέ.

69′(5-0) Ο Εσμέτοβ με κεφαλιά έκανε το 5-0 μετά από σέντρα του Μπαρμπούδη.

70′ Η SUI GENERIS πραγματοποίησε άλλες δύο ακόμα αλλαγές , βγήκαν ο Γραμμένος και Ιατρόπουλος και μπήκαν Στυλιανίδης και Μπάτσος.

76′(6-0) Πάλι ο Μπαρμπούδης με κοντινό σουτ παραβίασε την εστία της SUI GENERIS πετυχαίνοντας το 4ο προσωπικό του γκολ.

87′(7-0) Μετά από σέντρα από δεξιά του Ζερβού ο Μούργος διαμόρφωσε το τελικό σκορ 7-0.

ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ

SUI GENERIS : ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. , ΜΠΛΕΤΣΑΣ Π. , ΡΟΥΣΟΣ Ι.

MOTOR OIL : ΛΕΜΟΝΗΣ Θ. , ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗΣ Ν. , ΖΕΡΒΟΣ Α. , ΕΣΜΕΤΟΒ Ρ.

Δηλώσεις

Νεοφυτιάδης Γεώργιος από Motor oil θα ήθελα να ευχαριστήσω τον πρόεδρο που μου έδωσε την ευκαιρία να συμμετέχω για πρώτη φορά στην ομάδα της Motor oil και εύχομαι καλή συνέχεια με υγεία σε όλα τα παιδιά. Το παιχνίδι ήταν πολύ καλό , συνεργαστήκαμε άψογα με τα παιδιά και εύχομαι να συνεχίσουμε έτσι προς το καλύτερο.