0 - 7

4 Δεκεμβρίου 2023 21:00 Commercial League 2023-2024 3 90'

Gravias 6, Ag. Paraskevi 153 42, Greece

KO KO 5 10 15 17 20 20 24 30 36 45 45 45 47 47 47 50 55 59 60 65 70 FT

Στις 04-12-23 μεταξύ της ομάδας της Openbet και της ομάδας του Derre , η δεύτερη κατάφερε να κερδίσει με ένα ευρύ σκορ 0-7. Η ομάδα του Deree από την αρχή του αγώνα πίεζε αρκετά τον αντίπαλο , βρήκε τα πατήματά της πολύ νωρίς καθώς o Kariyanni μέσα σε 17 λεπτά κατάφερε να κάνει hat-trick (5′-15′-17′). Με την συμπλήρωση  30′ λεπτά αγώνα η ομάδα του  Deree κατάφερε να βάλει άλλα δύο γκολ , με τον Παπαδάκη. Το ένα εξ’αυτών προήλθε  από ατομική ενέργειά του και το άλλο έπειτα από σέντρα του Κωνσταντινίδη , ο Παπαδάκης βρέθηκε στην πορεία της μπάλας  και με πλασέ έκανε το 0-5 . Στην αρχή του δευτέρου ημιχρόνου η ομάδα του Deree κατάφερε να βάλει άλλα δύο γκολ στο 47ολεπτό με τον Κόλλια με ένα δυνατό διαγώνιο σουτ και στο 55ο λεπτό με τον Κινίνη , ο οποίος αφού βρέθηκε στην πορεία της μπάλας ύστερα από σέντρα του Τσιτσιρίγκου σκόραρε διαμορφώνοντας έτσι το τελικό σκορ.

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ OPENBET : ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ , ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ.

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ DEREE: KARIYANNI , ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ , ΚΙΝΙΝΗΣ , ΚΟΛΛΙΑΣ .

ΔΗΛΩΣΕΙΣ OPENBET: ΦΛΑΜΙΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΛΩΣΕΙΣ DEREE: ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ