Red Cards
0
0

Άρθρο

Ένα τέρμα του Καραμάνη λίγα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα , ήταν αρκετό για να δώσει τους τρείς βαθμούς στην ομάδα της Stoiximan. Οι δύο αντίπαλοι έπαιξαν ανοιχτό ποδόσφαιρο , χωρίς σκοπιμότητες και το σφύριγμα της λήξης άφησε άπαντες ικανοποιημένους .

17΄ στην πρώτη καλή στιγμή τους οι γηπεδούχοι , έφτασαν κοντά στην αντίπαλη περιοχή αλλά το σουτ του Ρέλλου πέρας εκτός εστίας

22΄η απάντηση δεν άργησε να έρθει για τους φιλοξενούμενους με το σουτ του Γκοτζιά να μη βρίσκει στόχο

24΄κοντά στην επίτευξη τέρματος βρέθηκαν οι γηπεδούχοι , όταν ο Ρέλλος πέρασε τη μπάλα στον Ράπτη αλλά το σουτ του τελευταίου σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι του Γκότση

30΄ ωραία κεφαλιά έπιασε ο Γκοτσιάς ύστερα από φάουλ συμπαίκτη του αλλά δε βρήκε στόχο

32΄την κίτρινη κάρτα του διαιτητή αντίκρισε ο Μπίρης

33΄σειρά του Γκοτζιά να σημαδέψει το οριζόντιο δοκάρι με δυνατό σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή

47΄πλασέ στην έξοδο του Παρεντζόγλου επιχείρησε ο πολύ καλός Γκοτζιάς αλλά έστειλε τη μπάλα εκτός εστίας

60΄ατομική προσπάθεια του Καραμάνη και σουτ που δεν απείλησε τον Γκότση

63΄ ωραία αλλαγή της μπάλας από Γκοτσιά και Κοκολάκη , το σουτ του τελευταίου δεν αποτέλεσε κίνδυνο για τον αντίπαλο τερματοφύλακα

70΄ εκτός εστίας πέρασε το αριστερό σουτ του Χείρη

80΄ λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Γκότση πέρασε το σουτ του Γκοτσιά, δέκα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα

86΄ GOAL (0-1) : οι γηπεδούχοι πήραν κεφάλι στο σκορ λίγα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα . Ο Καραμάνης , ύστερα από ατομική ενέργεια και σουτ έδωσε την ομάδα του το τρίποντο της νίκης