ANAXX

ESTEE LAUDER

Συναρπαστικό ματς με αγγλικό σκορ 4-4 -μέσα σε συνεχή προχόπτωση πρόσφεραν θέαμα η νεοφωτίστη ομάδα Estee lauder με αντίπαλο την ομάδα anaxx της Α κατηγορίας για το Κύπελλο. Ανεβασμένη αισθητά η ομάδα της estee lauder κόντραρε στα ίσια την ομάδα ΑΝΑΧΧ η οποία σώθηκε από την ήττα,με την ισοφάριση που πέτυχε στην τελευταία φάση του αγώνα στο 90′ λεπτό.

13′(1-0) Μετά από ατομική προσπάθεια του Κατσαρίδη άνοιξε το σκορ για την Anaxx .

14′(1-1) O Γιαννούσης έκανε δύνατο σουτ ο οποίος ισοφάρισε τα τέρματα .

50′ Μετά από πάσα του Γιαννούση στον Γιαννούση Κ. ο οποίος έκανε δυνατό σουτ όμως η μπάλα κατέληξε άουτ.

55′ Ο Κατσαρίδης πάσα στον Μανιάτη ο οποίος με δυνατό σουτ αστόχησε.

56′(1-2)Το Γιαννούσης έδωσε πάσα και πάλι στον αδερφό του Γιαννούση Κ. ο οποίος σκόραρε με πλασέ.

65′ Ο Κατσαρίδης έδωσε πάσα στον Κιντώνης ο οποίος με κεφαλιά αστόχησε .

67′(2-2) Μετά από κόρνερ του Κατσαρίδη , ο Αναγνωστόπουλος με προβολή έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.

72′(3-2) Ο Κατσαρίδης έδωσε πάσα στον Κωνσταντόπουλο ο οποίος με κεφαλιά σκόραρε.

73′ (3-3) Μετά από ατομική προσπάθεια του Γονεϊμ Τ. σκόραρε πλασάροντας.

76′ (3-4) Μετά από ατομική προσπάθεια του Διακάκη ο οποίος με κεφαλιά σκόραρε.

79′(4-4) Μετά από ατομική προσπάθεια του Γονεϊμ Τ. ο οποίος με πλασέ σκόραρε και έτσι τελείωσε ο αγώνας.

ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ , ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ.

ANAXX : ΚΑΤΣΑΡΙΔΗΣ , ΓΟΝΕΙΜ Τ.

ESTEE LAUDER : ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ , ΔΙΑΚΑΚΗΣ , ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ Κ.

Δηλώσεις

Σήμερα παίξαμε ένα αρκετά καλό αγώνα παρά τις αντίξοες συνθήκες με μια καλή ομάδα . Προσπαθήσαμε πολύ , καταφέραμε και βάλαμε γκολ όμως οι αντίπαλοι κατάφεραν και μας ισοφάρισαν και έληξε ένα ήρεμο ματς.