11 Μαρτίου 2024 21:30 Commercial League 2023-2024 6 90'

Δημοτικό Γήπεδο Άνοιξης
Λυκαβηττού 37, Άνοιξη, 145 69

KO KO 3 53 58 62 65 70 80 FT

Με το πόδι στο γκάζι ξεκίνησε τον αγώνα η AKSIA και βρέθηκε μπροστά στο σκορ με 3-0 στο 58ο λεπτό . Στο 3ο κιόλας λεπτό του αγώνα
ο Μπάρκουλας έπιασε δουλειά . Με ένα σουτ εκτός περιοχής έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα του Τζίμα . Με τον ίδιο τρόπο , στο 53ο έδωσε
αέρα δυο τερμάτων στην ομάδα του και στο 58ο με απ ευθείας εκτέλεση φαουλ πέτυχε το 3-0 . Τρία λεπτά αργότερα οι φιλοξενούμενοι
μείωσαν σε 3-1 με το Θεοφάνους να κρεμάει τον Μπάρλα . Τρία λεπτά μετά και συγκεκριμένα στο 65 ο Μπάκουλας πέτυχε ένα εξαιρετικό
σε εκτέλεση τέρμα καθώς πήρε τη μπάλα λίγο πριν το κέντρο , προχώρησε και πλάσαρε ψιλοκρεμαστά το Τζίμα με πλασέ εκτος περιοχής
Το 4-2 πέτυχε στο 70ο Λυρίτσης με σουτ μέσα από την αντίπαλο περιοχή και το τελικό 4-3 έγραψε ο Γρίβας με σουτ.