19 Μαρτίου 2024 21:15 Commercial League 2023-2024 4 90'

Kicks Academy (Γήπεδο ELPEN)
Ο.Τ. 49 Επιχειρηματικό Πάρκο / 5η οδός, Φοίνικας, Σπάτα 190 04

KO KO FT

Όμορφο θέαμα πρόσφεραν Novibet και Accenture στον μεταξύ τους αγώνα , που βρήκε τους φιλοξενούμενους νικητές με σκορ 1-2 .
Στο 20 κιόλας λεπτό , ο Μάριος Ντίνος εκτέλεσε κόρνερ και στο πρώτο δοκάρι ο Γκρινιάρης με κοντινό πλασέ ,άνοιξε το σκορ (0-1)
Στο 36 λεπτό οι γηπεδούχοι έμειναν με παίκτη λιγότερο καθώς ο Βασιλείου που είχε ήδη κίτρινη κάρτα , ανέτρεψε αντίπαλο και
αποβλήθηκε . Στο 40ο οι γηπεδούχοι έφεραν το ματς στα ίσα .Ο Μήτσης έδωσε τη μπάλα στον Κουρέντα και ο τελευταίος αφού κέρδισε
τις κόντρες από τους αντιπάλους του , σκόραρε . Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι πίεσαν , καθώς έπαιζαν και με παίκτη παραπάνω
και στο 82΄έφτασαν σε δεύτερο τέρμα . Ο Γκρινιάρης από τα αριστερά έπιασε το σουτ και έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα για το τελικό