14 Νοεμβρίου 2022 21:30 Commercial League Phase One 2022-2023 3 90'

0
0
0
0

Στον αγώνα της 3ης αγωνιστικής μεταξύ της ομάδας του Σόλων και της ομάδας Kaizen Gaming, οι πρώτοι κατάφεραν να πάρουν τη νίκη με τελικό σκορ 4-0.

Το σκόρ άνοιξε στο 17ο λεπτό ο Στεφανόπουλος ύστερα απο κλέψιμο έδωσε τη μπάλα στον Καββαδία που με πλασέ έβαλε την ομάδα του σε θέση οδηγού που ήταν και το αποτέλεσμα ημιχρόνου. 2 λεπτά με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου οι γηπεδούχοι διπλασίασαν το προβάδισμα τους με την εναλλαγή των εμπλεκόμενων του προηγούμενου τέρματος. Ο αγώνας σφραγίστηκε στο 80ο λεπτό με την εκτέλεση πέναλτυ του Καββαδία που κέρδισε ο Σάρλας. Το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε απο τον Στεφανόπουλο με εύστοχη εκτέλεση πέναλτυ, το δεύτερο για την ομάδα.