Red Cards
0
0

Άρθρο

Ανατροπή και νίκη για τον ΝΕΟ ΑΠΟΛΛΩΝ 2018 κόντρα στην ομάδα της ACCENTURE που ενώ βρέθηκε πίσω στο σκορ κατάφερε να πάρει τη νίκη στο πρώτο παιχνίδι της αγωνιστικής χρονιάς. Το φιλμ του αγώνα :
6΄ – Πρώτη καλή προσπάθεια για την ACCENTURE που ύστερα από ωραίο συνδυασμό η μπάλα κατέληξε στον ΠΑΪΖΗ με το δυνατό του σουτ να μπλοκάρετε από τον ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟ
20΄ – Η ACCENTURE απειλεί και πάλι με τον ΚΑΡΑΓΚΛΑΝΗ αλλά το σουτ δεν βρήκε στόχο
24΄ – Το δυνατό σουτ του ΒΕΣΤΑΚΗ κατέληξε κόρνερ το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο
27΄ – Η επιθετική διάθεση της ACCENTURE συνεχίζεται αυτή τη φορά με τον ΚΕΣΜΕΤΖΗ με το γυριστό σουτ μέσα από την περιοχή πέρασε ελάχιστα άουτ
37΄ – Ο ΝΕΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2018 απαντά στις επιθετικές προσπάθειες των αντιπάλων με τον ΛΑΓΙΟ να τροφοδοτεί τον ΕΥΘΥΜΙΟΥ ο οποίος μέσα από την περιοχή πέρασε ελάχιστα άουτ
45΄ GOAL (0-1) – Λίγο πριν την εκπνοή του ημιχρόνου η ACCEΝTURE καταφέρνει να βρει δίκτυα. Ο ΚΕΣΜΕΤΖΗΣ βρήκε το χώρο και με άπιαστο δυνατό σουτ έξω από την περιοχή δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟ που είδε την μπάλα να καταλήγει στα δίκτυα
54΄ GOAL (1-1) – Λίγο μετά την έναρξη του 2ου ημιχρόνου ο ΝΕΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2018 έφερε το παιχνίδι στα ίσα. Ύστερα από οργανωμένη επίθεση ο ΠΟΥΛΑΚΗΣ μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε εύστοχα
66΄ GOAL (2-1) – Ο ΝΕΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 2018 κατάφερε να ανατρέψει το εις βάρος του σκορ. Ο ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ έδιωξε από την άμυνα η μπάλα έφτασε στον ΖΟΡΑ ο οποίος κοντρόλαρε την μπάλα με υποδειγματικό τρόπο και το σουτ βρήκε δίκτυα
88΄ -. Ο ΛΑΓΙΟΣ πλάσαρε μέσα από την περιοχή με την μπάλα να καταλήγει κόρνερ το οποίο δεν εκμεταλλεύτηκαν
90΄ GOAL (3-1) – Στις καθυστερήσεις ο ΖΟΡΑΣ διαμορφώνει το τελικό σκορ του άλωνα με ατομική προσπάθεια σκοράροντας για δεύτερη φορά