5 Νοεμβρίου 2022 15:00 Commercial League Phase One 2022-2023 1 90'

0
0
0
0

Στον αγώνα της 1ης αγωνιστικής μεταξύ της ομάδος της ΑΔΜΗΕ και της ομάδος του Σόλων οι φιλοξενούμενοι βγήκαν νικητές με τελικό σκορ 1-10.Από νωρίς στον αγώνα οι φιλοξενούμενοι βρέθηκαν νωρίς μπροστά στο σκορ και μέχρι το 20ο λεπτό είχαν κλειδώσει τη νίκη με σκορ 0-3 έχοντας σαν σκόρερ τον Ρουμπάκο για 2 από αυτά. Στο υπόλοιπο του ημιχρόνου οι φιλοξενούμενοι συνέχισαν να παίζουν με το ίδιο ρυθμό και διπλασίασαν το ενεργητικό τους (0-6). Στο δεύτερο ημίχρονο η προπορευόμενη ομάδα σκόραρε άλλα 4 τέρματα, φτάνοντας πλέον σε διψήφιο επίπεδο και σε εκείνο το σημείο σίγησαν. Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στο 63ο λεπτό με το πρώτο και μοναδικό τέρμα των γηπεδούχων με τον Μελισσάρη που εκμεταλλεύτηκε την απόκρουση σε πέναλτι.